מיניבוס לאירועים

באירוע הבא שלכם לא תצטרכו לדאוג יותר להסעה. חברת רפאל טורס מציעה שירותי הסעות לאירועים ברכבים מפוארים ומרווחים. 
בכל אירוע יהיו חברים ובני משפחה המגיעים מרחוק שישמחו לארגן הסעה או הסעה מאורגנת מטעם האירוע שתעזור להם להגיע לאירוע שלכם!

שירותי VIP אינם מיועדים רק לכוכבי קולנוע, ספורטאים, דיפלומטיים ואנשים עשירים. מיניבוס לאירועים ברכבים מפוארים מיועדות לכל אותם רגעים בהם אנכם מתפשרים על פחות מהטוב ביותר. 

אלו הן הסעות שמתבצעות ברכבים יוקרתיים שכוללים פינוקים כמו מסכי טלוויזיה, שקע לטעינת הטלפון הנייד, כיסאות נוחים שמתאימים לישיבה ממושכת, תאורת לד מעוצבת, 

חלונות כהים, דלת כניסה חשמלית, מערכת סאונד איכותית ועוד. רמת הגימור ברכבי הסעות VIP ברכבים מפוארים גבוהה יותר בהשוואה לרכבי הסעות רגילים.


מיניבוס לאירועים ברכבים מפוארים. הרכב מגיע אל הלקוח לאחר שעבר שטיפה יסודית. הנהגים נבחרים בקפידה תוך הקפדה על מתן שירות אדיב ומקצועי. 

שירותי VIP מתאימים לאירועים, ימי הולדת, הצעת נישואין, איסוף של אנשי עסקים משדה התעופה. 


היכן כדאי להזמין הסעות VIP ברכבים מפוארים?

תחילה חשוב להבהיר שלא כל חברת הסעות יודעת לספק גם שירותי VIP. כדאי למקד מראש את החיפוש רק בחברות שידועות בשירותי ה-VIP שלהן. 

הסעה ברמת VIP דורשת יותר מרכב הסעות מרווח ונוח. על חברת ההסעות לדעת כיצד לתת מענה לצרכים הגלויים והסמויים של הלקוח. 

חברות שמספקות שירותי VIP נדרשות לחשוב מחוץ לקופסה ולמצוא את הדרך להעניק ערך מוסף לכל נוסע. כך למשל, צוות החברה יידע לאבזר נכון רכבים להסעה ברמת VIP לאירוע או לרגל הצעת נישואין. 

מיניבוס יוקרתי מרצדס שחור מאובזר


התפנקו עם הסעות רפאל טורס

שירותי תיירות

שדה תעופה VIP


רוצים להתפנק בהסעה איכותית ויוקרתית?
השאירו פרטים כאן:

logo בניית אתרים