הסעות VIP

שירותי VIP אינם מיועדים רק לכוכבי קולנוע, ספורטאים, דיפלומטיים ואנשים עשירים. הסעות VIP מיועדות לכל אותם רגעים בהם אנכם מתפשרים על פחות מהטוב ביותר. אלו הן הסעות שמתבצעות ברכבים יוקרתיים שכוללים פינוקים כמו מסכי טלוויזיה, שקע לטעינת הטלפון הנייד, כיסאות נוחים שמתאימים לישיבה ממושכת, תאורת לד מעוצבת, חלונות כהים, דלת כניסה חשמלית, מערכת סאונד איכותית ועוד. רמת הגימור ברכבי הסעות VIP גבוהה יותר בהשוואה לרכבי הסעות רגילים.


הסעות VIP מתבצעות במיניבוסים מרווחים וחדישים. הרכב מגיע אל הלקוח לאחר שעבר שטיפה יסודית. הנהגים נבחרים בקפידה תוך הקפדה על מתן שירות אדיב ומקצועי. שירותי VIP מתאימים לאירועים, ימי הולדת, הצעת נישואין, איסוף של אנשי עסקים משדה התעופה. 

3 מיניבוסים שחורים להסעות

היכן כדאי להזמין הסעות VIP?

תחילה חשוב להבהיר שלא כל חברת הסעות יודעת לספק גם שירותי VIP. כדאי למקד מראש את החיפוש רק בחברות שידועות בשירותי ה-VIP שלהן. הסעה ברמת VIP דורשת יותר מרכב הסעות מרווח ונוח. על חברת ההסעות לדעת כיצד לתת מענה לצרכים הגלויים והסמויים של הלקוח. חברות שמספקות שירותי VIP נדרשות לחשוב מחוץ לקופסה ולמצוא את הדרך להעניק ערך מוסף לכל נוסע. כך למשל, צוות החברה יידע לאבזר נכון רכבים להסעה ברמת VIP לאירוע או לרגל הצעת נישואין. 


בחירה נבונה תהיה חברת הסעות שמסוגלת להפוך אל החלום שלכם למציאות ללא פשרות בתחום הבטיחות והנוחות. החברה נדרשת להקפיד על סטנדרטים גבוהים בכל התחומים. הזמנת שירות VIP  מבטיח לכם את תנאי הנסיעה הטובים ביותר. 


רכב הסעות עם נהג פרטי

יחד עם רכב הסעות מרווח, חדיש, מאובזר ונקי, מגיע אליכם גם נהג פרטי. הרכב והנהג יגיעו בדיוק בזמן שנקבע וימתינו בנקודת האיסוף. הנהגים מתורגלים במתן שירות VIP ללקוחות פרטיים ועסקיים. האפשרות ליהנות משירות של נהג פרטי מאפשרת לכם לנוח במהלך הנסיעה. רכבי ההסעות היוקרתיים יעניקו לכם חווית נסיעה נוחה ונעימה, חוויה שטרם חוויתם כמותה. ניתן לשלב במסלול הנסיעה עצירות, איסוף משדה התעופה או בית מלון, שירותי אבטחה ועוד. התקשרו עכשיו ורכב מפנק עם נהג פרטי יגלה לכם עולם חדש של נוחות. 

חברת רפאל טורס מציעה שירות הסעות VIP ברכבים מפוארים!
חברתנו מתעסקת בתחום ההסעות מעל 17 שנה ובעלת ניסיון רב.
שירות הסעות VIP הוא רק אחד מסוגי השירותים שאנו מציעים - הסעות לנתב"ג, הסעות לטיולים, הסעות תיירים ועוד...

logo בניית אתרים