שירותי הסעות יוקרה

שירותי הסעות יוקרה משמשים בדרך כלל אנשי עסקים, דיפלומטים, ואנשים שאוהבים להתפנק על הסעה פרטית ויוקרתית. כשבוחרים להזמין הסעת יוקרה מקבלים הסעה ברכב מפואר גדול ומרווח, נהג מקצועי וזהיר ושירות מא' ועד ת'.

התקשרו עוד היום לחברת רפאל טורס להזמנת הסעת היוקרה בשבילכם.


מחפשים שירותי הסעות ברמה אחת מעל כולם? כאן תוכלו להזמין רכב הסעות מתאים שיביא אתכם את יעדכם בצורה המהירה, הבטוחה והנוחה ביותר. שימוש בציוד מתקדם, רכבים חדישים ומיטב אנשי המקצוע הופך את החברה למובילה בתחומה. הצטרפו גם אתם אל אלפי לקוחות מרוצים שמשתמשים באופן קבוע בשירותי החברה. 


מה חשוב לבדוק כשמזמינים שירותי הסעות?

1. תחזוקה נכונה של הרכבים שכוללת ביצוע בדיקות בטיחות תקופתיות. 

2. קבלת כל האישורים והרישיונות הדרושים למתן שירותי הסעות. 

3. העסקת נהגים מקצוענים ואמינים שמקפידים על שירות אדיב ונהיגה זהירה (כדאי לוודא שאין לנהגים הרשעות קודמות בתחום התעבורה). 

4. כיסוי ביטוחי מקיף. 

5. עמידה בזמנים. 

6. מחירים נוחים. 


השירות מומלץ בעבור כנסים עסקיים, טיולים בארץ, אירועי ספורט, ערבי גיבוש לצוותים, הסעות לאירועים, הסעות לשדה התעודה או משדה התעופה. אם אתם זקוקים לרכב הסעות גדול, אל תתפשרו על פחות מהטוב ביותר. אם אין לכם מספיק נוסעים בכדי למלא את כל המושבים, אתם תיהנו מהרבה יותר מרחב. 


יתרון משמעותי נוסף של שירות ההסעות הוא נהג מקצועי ומנוסה שמקפיד על נהיגה בטוחה. הנהגים יודעים להתמודד עם כל סיטואציה מורכבת או פשוטה על מנת להבטיח שאתם תגיעו ליעדכם בזמן לאחר נסיעה מפנקת ורגועה. 


מיניבוס VIP משמש אנשים שרוצים לנסוע בפרטיות. בדרך כלל מזמינים מיניבוס VIP כאשר נוסעים או חוזרים משדה התעופה, נוסעים להופעה, לאירוע או עיסוקים של אנשי עסקים.

גבר נוהג במיניבוס יוקרה


התפנקו עם הסעות רפאל טורס

שירותי תיירות

שדה תעופה VIP


רוצים להתפנק בהסעה איכותית ויוקרתית?
השאירו פרטים כאן:

logo בניית אתרים