שירותי הסעות

מחפשים שירותי הסעות ברמה אחת מעל כולם? כאן תוכלו להזמין רכב הסעות מתאים שיביא אתכם את יעדכם בצורה המהירה, הבטוחה והנוחה ביותר. שימוש בציוד מתקדם, רכבים חדישים ומיטב אנשי המקצוע הופך את החברה למובילה בתחומה. הצטרפו גם אתם אל אלפי לקוחות מרוצים שמשתמשים באופן קבוע בשירותי החברה. 


מה חשוב לבדוק כשמזמינים שירותי הסעות?

1. תחזוקה נכונה של הרכבים שכוללת ביצוע בדיקות בטיחות תקופתיות. 

2. קבלת כל האישורים והרישיונות הדרושים למתן שירותי הסעות.

3. העסקת נהגים מקצוענים ואמינים שמקפידים על שירות אדיב ונהיגה זהירה (כדאי לוודא שאין לנהגים הרשעות קודמות בתחום התעבורה). 

4. כיסוי ביטוחי מקיף. 

5. עמידה בזמנים. 

6. מחירים נוחים. 

על מנת להבטיח לעצמכם נסיעה בטוחה ונוחה כדאי לוודא שבחרתם נכון בחברה אמינה ומקצועית. חברת הסעות רצינית אינה חוששת להציג בפניכם רישיונות, אישורים ותעודות ביטוח. אל תתביישו לשאול אודות הנהגים ולוודא (בהתאם לצורך) הם מוסמכים להסיע גם ילדים ובני נוער. 


חברת הסעות מומלצת היא כזו ששמה בראש סדר העדיפויות את הדאגה לבטיחות ולביטחון של הנוסעים. חשוב לוודא שהנהג והרכב אכן תואמים את הצרכים והציפיות שלכם. יש לכם זכות מלאה לוודא שהרכב שהוקצה לכם מטופל בהתאם להוראות היצרן ועמד בהצלחה בכל בדיקות הבטיחות.


איזה רכב הסעות כדאי לבחור?

בבואנו להזמין שירותי הסעות יהיה עלינו לציין את המועד בו נרצה לקבל את השירות, את נקודת המוצא ונקודת היעד, את מספר הנוסעים ובקשות מיוחדות. בהתאם לפרטים שימסרו, ימליץ נציג החברה על רכב הסעות נוח ובטיחותי. על מספר המושבים ברכב להתאים למספר הנוסעים. יש להקצות מושב בעבור כל נוסע (גם ילדים). בעבור 10-20 נוסעים כדאי לשכור מיניבוס מפנק ומרווח עם נהג צמוד. קבוצות גדולות יותר נהוג להסיע באוטובוס הסעות מטופח ונוח. 


איך מזמינים?

ההחלטה לשכור חברת הסעות מביאה עמה יתרונות רבים. הנסיעה המשותפת מעודד יצירת קשרים חברתיים, מצמצמת את הזיהום הסביבתי וחוסכת לכם שעות ארוכות של נהיגה מעייפת. כל שעליכם לעשות על מנת לקבל שירות מחברת הסעות מובילה בתחומה הוא לייצור קשר ולבצע את ההזמנה. כדאי להקדים להשלים את ההזמנה על מנת להבטיח זמינות של הרכבים במועד המבוקש. 

שירותי הסעות לאזורים השונים בארץ. אם חזרתם מחו"ל, או שאתם צריכים הסעה לשדה התעופה אנחנו כאן לשירותכם. אצל חברת רפאל טורס יש רכבים גדולים ומפוארים וצוות שנותן שירות איכותי ואדיב.

מחפשים שירותי הסעות? הגעתם למקום הנכון. צרו קשר עוד היום לפרטים נוספים!


התפנקו עם הסעות רפאל טורס

שירותי תיירות

שדה תעופה VIP


רוצים להתפנק בהסעה איכותית ויוקרתית?
השאירו פרטים כאן:

logo בניית אתרים