הסעות מיניבוס

על חברת ההסעות שלי להיות בראש ובראשונה בטיחותית. בכל הזמנה של הסעה לאירוע או לצוות העובדים אקפיד תמיד לבחור בחברות שמקפידות לבצע לכל הרכבים בדיקות בטיחות תקופתיות, מעסיקות נהגים מיומנים ומאבזרות נכון את הרכבים. בטיחות בדרכים היא תחום שלא מתפשרים עליו. מיניבוס הסעות נזמין כאשר נרצה לאפשר הסעה משותפת של 10-20 איש. שירותי הסעות מיניבוס כוללים רכב מאובזר, תקין ובטיחותי, נהג צמוד וכיסוי ביטוחי מלא. 


כמה עולה לשכור מיניבוס הסעות?

המחירים בענף ההסעות נקבעים על פי הגודל של הקבוצה (מספר הנוסעים), המרחק הגיאוגרפי, סוג הרכב והתקופה בשנה. תוספת של עצירות או נשיאת מטען משמעותי כרוכה לעתים בעלות נוספת. מחירים הוגנים שתואמים את מחירי השוק מעידים לרוב על חברת הסעות אמינה, מקצועית ומסורה. הקפידו לבחור נכון בחברה שמתחייבת לרמה גבוהה של שירות, עמידה בזמנים ובעיקר, לשימוש ברכבים בטיחותיים. 


הסעות מיניבוס בזול – מתי זה משתלם?

שוק ההסעות בישראל מאפשר לכם לקבל בכל רגע נתון הצעת מחיר מעשרות חברות. האחריות לבחירה נכונה בחברת הסעות שיודעת לשים את הבטיחות של הנוסעים בראש סדר העדיפויות חלה עליכם. אם קבלתם הצעה זולה בצורה משמעותית חשוב לוודא איזו חברה עומדת מאחוריה, מה כולל השירות והאם אכן כדאי לבחור במחיר הכי זול. תרשו לעצמכם לבחור בהצעת מחיר זולה רק כאשר מדובר בחברת הסעות בעלת מוניטין שידועה ברכבים בטיחותיים, נהגים מקצועיים, עמידה בזמנים, שירות אדיב ומסירות לשביעות הרצון של הלקוח. 


מי קובע את המסלול וכמה עצירות אפשר לתאם?

בכל הזמנת שירות הסעות מיניבוס אתם אלו שקובעים את היעד ההתחלתי, היעד הסופי ובהתאם לצורך גם נקודות עצירה בדרך. חשוב לעדכן מראש את חברת ההסעות במסלול ובלוח הזמנים. כאשר מדובר בעצירות שממוקמות על המסלול המתוכנן ליעד הסופי, סביר שתוכלו לתאם 3-4 עצירות ללא תוספת תשלום. את מסלול הנסיעה נקבע בהתאם לעומסים בכביש ונבטיח כך הגעה מהירה אל היעד. 


מה כולל מיניבוס הסעות?

  1. מושבים נוחים
  2. חגורות בטיחות
  3. מיזוג אוויר
  4. תא מטען גדול
  5. נהג צמוד
  6. כיסוי ביטוחי מלא

השירות כולל מענה מקצועי ומהיר לכל שאלה.


מיניבוס שחור לאירוע בערב
logo בניית אתרים