הסעות לנתב"ג

טסים לחו"ל ולא בטוחים איך ומתי כדאי להגיע אל נתב"ג? יש לנו בשבילכם פתרון הסעות לשדה התעופה בצורה נטולת דאגות. אתם תצטרכו רק להביא את המזוודה ואנחנו כבר נדאג להביא אתכם אל שדה התעופה בזמן. ההסעה היא ברכבים מרווחים, ממוזגים ונוחים כך שאתם מוזמנים להתרווח בכיסא, לעצום את העיניים ולהירדם. חייגו עכשיו, הזמינו הסעה לנתב"ג ותתחילו את החופשה שלכם ברגל ימין. 


מתי כדאי להזמין הסעה לשדה תעופה?

הסעות לשדה התעופה מומלצות בעיקר בתקופת החגים ובעונת הקיץ בהן ישנם תורים ארוכים בנתב"ג ועלינו להגיע מוקדם. עם שירות הסעות לנתב"ג לא נהיה תלויים בתחבורה הציבורית ולא יהיו איחורים בלתי צפויים. הסעות לנתב"ג מומלצות גם בעבור משפחות עם ילדים, בעבור מבוגרים בני הגיל השלישי ובעבור אנשי עסקים. אין סיבה שתשלמו הרבה כסף בשביל להשאיר את הרכב שלכם בחניון של שדה התעופה כאשר קיים פתרון טוב יותר. 


מתחילים את החופשה במיניבוס מרווח

נסיעה בה כולכם צועקים זה על זה ומצטופפים ברכב אחד קטן יחד עם כל המזוודות היא לא הדרך בה נרצה להתחיל את חופשת החלומות שלנו. עם שירות הסעות לנתב"ג החופשה שלכם תתחיל במיניבוס מפנק. ההגעה לנתב"ג תהיה נוחה ומהירה ללא צורך בחיפוש אחר חנייה או תשלום בעבור חנייה. נהג פרטי מוריד אתכם בכניסה אל אולם הנוסעים ומסייע לכם בהעמסת המזוודות על עגלת השירות. ניתן לתאם גם הסעה חזרה הביתה לאחר הנחיתה בארץ. אותו מיניבוס נוח ומפנק שהביא אתכם אל שדה התעופה גם יחזיר אתכם הביתה. 


הסעות לטיסות לילה

נסיעה לנתב"ג בשעות הקטנות של הלילה היא מתכון בטוח לתאונות. כאשר אנו עייפים הסיכויים לתאונה עולים בצורה משמעותית. אל תיקחו סיכונים מיותרים כאשר אפשר להזמין בשיחת טלפון אחת שירות הסעות. הסעה מנתב"ג הביתה מומלצת במיוחד לאחר טיסות ארוכות מאוד או טיסות לילה. כדאי להימנע מנהיגה במצבים של עייפות ולחץ נפשי. השירות ניתן 24 שעות ביממה בכל ימות השבוע. החברה מתחייבת לעמידה בזמנים כך שאתם תגיעו בזמן לטיסה ויישאר לכם זמן לסיבוב של קניות בדיוטי פרי. בהתאם לצורך אפשר להזמין גם שירות VIP עד לפתח המטוס. 


שדה תעופה ריק


התפנקו עם הסעות רפאל טורס

שירותי תיירות

שדה תעופה VIP


רוצים להתפנק בהסעה איכותית ויוקרתית?
השאירו פרטים כאן:

logo בניית אתרים