הסעות יוקרה

הסוד שלנו לשירות הסעות יוקרתי הוא מתן תשומת לב לפרטים הקטנים. כחברת הסעות מובילה בתחומה אנו מקפידים לתחזק נכון את צי הרכבים שלנו, עובדים בהתאם לנהלי הבטיחות המחמירים ביותר, בוחרים בקפידה את הנהגים שלנו ומתחייבים תמיד לעמידה בזמנים, שירות אדיב ומחירים הוגנים. כל ההסעות שמבצעת החברה מתבססות על שימוש ברכבים חדישים ובטיחותיים בהם נוהגים נהגים מקצועיים, אך כאשר אתם מזמינים הסעות יוקרה אתם מקבלים הרבה יותר. 


רכבי הסעות יוקרה

השירות ניתן במיניבוסים חדישים ומאובזרים עם מושבים מרווחים, מערכת מיזוג אוויר וכל מה שצריך לחוויית הנסיעה הטובה ביותר. המיניבוס מתאים לנסיעות קצרות וארוכות בכל רחבי הארץ. לשירותכם תא מטען גדול לאחסון של מזוודות ותיקים. הרכב יגיע אליכם נקי ומוכן לנסיעה בדיוק בזמן. 


נוחות מרבית

אם ברכב נוסעים רגיל אתם לא מצליחים לנוח או להירדם בגלל צפיפות, כאשר אתם נוסעים במיניבוס הסעות יוקרה תיהנו ממושב מרווח ונוח. כל אחד מהמושבים כולל משענת גב, משענות לידיים ותא בגב המשענת לאחסון של מכשיר הטלפון הנייד או ספר קריאה. 

פלאפון מונח בתוך רכב עם מדריך נסיעה

נסיעה בטוחה

החברה מקפידה לעבוד על פי נהלי בטיחות מחמירים כך שכל הרכבים עוברים בדיקות תקופתיות ומטופלים על פי הנחיית היצרן. הנהגים נדרשים להשתתף בסדנאות נהיגה בטוחה ולהקפיד להגיע אל כל נסיעה רעננים ונינוחים. בכל הרכבים מתוקנות מערכות הבטיחות החדישות ביותר מתוך מטרה להבטיח לכם את הנסיעה הבטיחותית ביותר. החברה מחזיקה בכל הרישיונות, האישורים וכיסויי הביטוח הנדרשים. 


מתי כדאי להזמין את שירותי היוקרה?

מיניבוס הסעות יוקרה מומלץ בעבור הסעה לאירועים מיוחדים, שירות VIP לאנשי עסקים, טיולים בארץ, הסעת אמנים וכן הלאה. בכל פעם בה אתם מעוניינים ליהנות מנסיעה מפנקת במיניבוס יוקרתי עם נהג צמוד – שירותי היוקרה שלנו הם בדיוק מה שאתם מחפשים. עם נהג פרטי ומיניבוס יוקרתי גם נסיעה ארוכה לעיר אילת או לאתר החרמון הופכת לחוויה מהנה. הנסיעה במיניבוס מתאימה גם לילדים. 


המיניבוס היוקרתי יהיה כלי רכב אידאלי בעבור חתן וכלה שמבקשים לצרף אליהם את כל השושבינות והשושבינים. הרכב מרווח מספיק בעבור שמלת הכלה, יוקרתי מספיק בעבור היום המיוחד שלכם וכולל מספיק מושבים לכולם. 


התפנקו עם הסעות רפאל טורס

שירותי תיירות

שדה תעופה VIP


רוצים להתפנק בהסעה איכותית ויוקרתית?
השאירו פרטים כאן:

logo בניית אתרים