הסעות אומנים

כחברת הסעות שמבצעת באופן קבוע שירותי הסעות אומנים בכל רחבי הארץ, אנו מבינים את הצורך של האומן לנוח במהלך הנסיעה, להירגע ולנקות את הראש. על מנת לאפשר זאת אנו גאים להציג רכבי הסעות מפנקים, מרווחים, נוחים במיוחד, ממוזגים ומאובזרים בכל החידושים. השירות כולל ליווי טלפוני של איש קשר מטעם החברה ונהג פרטי צמוד. 

 

הרכב המתאים נבחר בהתאם למספר הנוסעים, יעד הנסיעה ובקשה להעמסת מטען. ניתן לתאם שירותי הסעות אמנים ללהקות שמבקשות להעמיס על הרכב את ציוד הנגינה האישי. צי הרכבים של החברה כולל מגוון כלי רכב כך שניתן למצוא רכב מתאים בעבור כל הופעה. במידת הצורך נמליץ על שימוש בשני רכבים לנסיעה בטוחה, נוחה ונעימה. 

נהג אדיב ומקצועי

החוויה שלכם כנוסעים תהיה נעימה יותר כאשר יקבל את פניכם נהג אדיב, חייכן ומקצועי. הנהגים מקפידים להגיע אליכם נינוחים ורעננים מתוך מחויבות להבטיח נסיעה בטוחה ונעימה נטולת בעיות או תקלות. כל הרכבים עוברים בדיקות תקינות תקופתיות ומטופלים בהתאם להנחיות היצרן. הנהגים משתתפים באופן קבוע בסדנאות נהיגה בטוחה ותודעת שירות. עם הנהגים שלנו אתם יכולים להיות בטוחים שתקבלו שירות מקצועי, אדיב ומסור. ניתן לתאם גם שירותי הסעות אומנים בינלאומיים. 


אלו רכבים מתאימים לשירותי הסעת אומנים?

ספרו לנו מעט על הצרכים והציפיות שלכם ואנו נדע להמליץ על רכב הסעות מתאים. לרוב, הסעות אומנים מתבצעות במיניבוסים יוקרתיים ומפנקים שמאפשרים כיוון של המושב לנוחות מקסימלית. הרכב כולל מערכת מיזוג אוויר איכותית, אוורור, חלונות כהים ותאורה. הנוסעים יוכלו לבחור האם להירדם בנוחות במושב, להירגע עם מוזיקה שהם אוהבים, לנצל את זמן הנסיעה לקריאה או צפייה בסרט. 


עם רכבי ההסעות שלנו אתם יכולים להיות בטוחים שהאומנים יגיעו ליעדם בזמן. הנסיעה הרגועה משפרת את מצב הרוח ומבטיחה רעננות במהלך המופע. השירות מומלץ במיוחד באותם ימים בהם האומנים משתתפים בכמה מופעים באותו היום. גם כאשר לוח הזמנים צפוף, הנהגים שלנו יידעו להביא אתכם ליעדכם בזמן. החלונות הכהים מעניקים ליושבי הרכב פרטיות ומאפשרים כניסה דיסקרטית אל המתחם. אתנו תגיעו אל היעד בזמן בראש שקט יחד עם כל הציוד האישי היקר. 


התפנקו עם הסעות רפאל טורס

שירותי תיירות

שדה תעופה VIP


רוצים להתפנק בהסעה איכותית ויוקרתית?
השאירו פרטים כאן:

logo בניית אתרים