1. דף הבית
  2. /
  3. הסעות VIP
  4. /
  5. הסעות לאנשי עסקים

הסעות לאנשי עסקים

הסעות לאנשי עסקים תמצאו אצל חברת רפאל טורס. כשמחפשים הסעות לפגישות, אירועים ואף טיולי תיירות לאורחים השונים של המשרד צריך לבחור בהסעה שתתן לכם את השירות המלא. חברת רפאל טורס מציעה רכבים מפוארים ונהגים זהירים.

צרו קשר עוד היום לפרטים נוספים!


הסוד שלנו לשירות הסעות יוקרתי הוא מתן תשומת לב לפרטים הקטנים. כחברת הסעות מובילה בתחומה אנו מקפידים לתחזק נכון את צי הרכבים שלנו, עובדים בהתאם לנהלי הבטיחות המחמירים ביותר, בוחרים בקפידה את הנהגים שלנו ומתחייבים תמיד לעמידה בזמנים, שירות אדיב ומחירים הוגנים. כל ההסעות שמבצעת החברה מתבססות על שימוש ברכבים חדישים ובטיחותיים בהם נוהגים נהגים מקצועיים, אך כאשר אתם מזמינים הסעות לאנשי עסקים אתם מקבלים הרבה יותר. 


רכבי הסעות יוקרה

השירות ניתן במיניבוסים חדישים ומאובזרים עם מושבים מרווחים, מערכת מיזוג אוויר וכל מה שצריך לחוויית הנסיעה הטובה ביותר. המיניבוס מתאים לנסיעות קצרות וארוכות בכל רחבי הארץ. לשירותכם תא מטען גדול לאחסון של מזוודות ותיקים. הרכב יגיע אליכם נקי ומוכן לנסיעה בדיוק בזמן. 


נוחות מרבית

אם ברכב נוסעים רגיל אתם לא מצליחים לנוח או להירדם בגלל צפיפות, כאשר אתם נוסעים במיניבוס הסעות יוקרה תיהנו ממושב מרווח ונוח. כל אחד מהמושבים כולל משענת גב, משענות לידיים ותא בגב המשענת לאחסון של מכשיר הטלפון הנייד או ספר קריאה. 


נסיעה בטוחה

החברה מקפידה לעבוד על פי נהלי בטיחות מחמירים כך שכל הרכבים עוברים בדיקות תקופתיות ומטופלים על פי הנחיית היצרן. הנהגים נדרשים להשתתף בסדנאות נהיגה בטוחה ולהקפיד להגיע אל כל נסיעה רעננים ונינוחים. בכל הרכבים מתוקנות מערכות הבטיחות החדישות ביותר מתוך מטרה להבטיח לכם את הנסיעה הבטיחותית ביותר. החברה מחזיקה בכל הרישיונות, האישורים וכיסויי הביטוח הנדרשים. 


מתי כדאי להזמין את שירותי היוקרה?

הסעות לאנשי עסקים מומלץ בעבור הסעה לאירועים מיוחדים, שירות VIP לאנשי עסקים, טיולים בארץ, הסעת אמנים וכן הלאה. בכל פעם בה אתם מעוניינים ליהנות מנסיעה מפנקת במיניבוס יוקרתי עם נהג צמוד – שירותי היוקרה שלנו הם בדיוק מה שאתם מחפשים. עם נהג פרטי ומיניבוס יוקרתי גם נסיעה ארוכה לעיר אילת או לאתר החרמון הופכת לחוויה מהנה. הנסיעה במיניבוס מתאימה גם לילדים. 


צרו איתנו קשר

054-5400666

eli@refaeltours.co.il

2all בניית אתרים